Hakkımızda

SAP insan kaynakları danışmanlığı hizmetine 2016 yılında başlayan Rapidsol, alanında uzman ve tecrübeli personel kadrosuyla uluslararası ve ulusal çaptaki şirketlerin, dijital insan kaynakları yönetimi ihtiyaçlarını karşılıyor.

Sunduğumuz verim, hız ve çözüm odaklı SAP insan kaynakları hizmetlerimizle, çalıştığımız ortaklarımızın beklentilerine cevap vermek amacıyla tüm olasılıklara karşı ulaşılabiliriz.

Temellerini, her bir müşterimizin ihtiyaçlarına göre özel olarak inşa ettiğimiz planlamalarımızda, yüksek verimi vazgeçilmez bir alanda konumlandırıyorken, bunu global standartlar çerçevesinde kalarak sizlere farklı bir profesyonel deneyim yaşatıyoruz.

Birlikte çalıştığımız ortaklarımızın mevcut değerlerine değer katmamızın haricinde karşılaşabilecekleri olası riskleri azaltıyoruz. Şeffaf yapımızla güven veriyoruz. Maliyetlerinizi düşürüyoruz. Teknolojik gelişmeler ışığında hızla değişmekte olan dijital çağın arkasında yürümenizi değil. İşletmenizin, güncel teknolojiyle yan yana ilerlemesini temin ediyoruz.